KADRA na wyjazdowy mecz JUNIOR STARSZY z LKS JANKOWICE niedziela 28.10.2018r zbiórka i wyjazd 8:30

KADRA na wyjazdowy mecz z LKS JANKOWICE

dn. 28.10.2018r (niedziela) zbiórka w klubie i wyjazd godzina 08:30

Spotkanie odbędzie się na boisku w Jankowicach, zabieramy ZIELONEGO PEHA ,czarne oraz białe getry, czerwoną koszulkę na rozgrzewkę oraz OBOWIĄZKOWO DOKUMENT TOŻSAMOŚCI ze zdjęciem.

Zbiórka i wyjazd godzina 08:30 , więc proszę o punktualność !!! Przypominam także wszystkim
o zabraniu zaległych składek za miesiąc sierpień, wrzesień i październik, kto nie ureguluje przed meczem zaległości nie będzie grał !!!!!

KADRA na spotkanie z LKS JANKOWICE:

1. ORACZ DOMINIK
  2. KARAKUŁA MICHAŁ
  3. KROCZEK JAKUB
  4. GŁUSZEK DANIEL
  5. JAŚKO JAKUB
  6. BAL MICHAŁ
  7. GRABOWSKI DOMINIK
  8. SZELIGA PRZEMYSŁAW
  9. WÓJCIK PATRYK
  10. MICHALAK KONRAD
  11. LUTY SZYMON
  12. BIELECKI KRZYSZTOF
  13. MICHALAK KAMIL
  14. WACŁAWCZYK KAROL
  15. ZASADA NIKODEM
  16. PORĘBA JAKUB
  17. MICHALSKI MATEUSZ
  18. CHWAŁEK SZYMON
  19. SZCZEPANIK FILIP

Serdecznie zapraszamy Naszych rodziców - kibiców do licznego wsparcia zawodników kulturalnym dopingiem, bo nasze spotkania zawsze stoją na wysokim poziomie.