SPARING z LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 30.03.2016r godz. 16:30

SPARING ze STRAŻAKIEM PIELGRZYMOWICE dnia 30.03.2016r środa godzina 16:30 w PIELGRZYMOWICACH na trawiastej nawierzchni, to już ostatni  sparing w okresie przygotowawczym przed spotkaniem z  Orłem Moszczenica, który odbędzie się 2 kwietnia na wyjeździe w Moszczenicy o godz. 10:00 (już serdecznie zapraszamy rodziców do kibicowania Naszym pociechom :)

ZBIÓRKA pod klubem  o godzinie 15:40, spotkanie rozpoczyna się o godzinie 16:30, więc bardzo proszę o punktualność !!!!

Zabieramy ze sobą CZARNEGO ADIDASA I BIAŁE GETRY obowiązkowo OCHRANIACZE !!!!! ortaliony klubowe na rozgrzewkę oraz coś ciepłego :)

KADRA na SPARING:

WALCZAK, ORACZ, SOBCZYK, GRABOWSKI D., PARCHAŃSKI, KRÓLIK, FRYSZ, PŁATKIEWICZ, GŁUSZEK, SZMIDT, MICHALAK, KRZYSZTAŁA, JAŚKO, WACŁAWCZYK P., GRABOWSKI B., WÓJCIK, PORĘBA, JABŁOŃSKI JACEK, JABŁOŃSKI JAKUB, WORSZTYNOWICZ D., MATYJA, KORNAS, BEDNAREK, BIELECKI, WACŁAWCZYK KAROL

Gorąca prośba do rodziców o pomoc w transporcie do pobliskich PIELGRZYMOWIC, BOISKO znajduje się za szkołą
w Pielgrzymowicach więc warto poświęcić trochę czasu naszym pociechom kibicując im w tym ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej :)

Z góry już dziękuję za pomoc :)