ZWYCIĘSTWO w MARKLOWICACH 2:5 :)

ZWYCIĘSTWO w MARKLOWICACH 2:5  :)

ZWYCIĘSTWO W MARKLOWICACH 2:5

Po bardzo dobrym spotkaniu w Naszym wykonaniu przywozimy cenne 3 punkty z kameralnego obiektu w Marklowicach.

Od początku narzuciliśmy przeciwnikowi swój styl gry i raz po raz atakowaliśmy bramkę zespołu gospodarzy.Stwarzaliśmy sobie dobre sytuacje i najważniejsze były one kończone celnymi uderzeniami w światło bramki.

Wynik spotkania otworzył nasz kapitan Jakub Jaśko wykorzystując dobrze dograną piłkę przez pomocnika, uderzył wewnętrzną częścią stopy i piłka zatrzepotała w sieci było 0:1. Nie trzeba było czekać zbyt długo na bramki, po zagraniu z lewej strony boiska przez Daniela Głuszek do piłki na środku pola karnego doskoczył Krzysiu Frysz - kapitalnym przyjęciem ustawił sobie piłkę bezpośrednio do strzału i to My prowadziliśmy już 0:2.

Kolejną akcję zapoczątkował Jakub Jaśko, został sfaulowany na 20 metrze przed polem karnym, do ustawionej futbolówki podeszło kilku chętnych ale to Michał Szmidt zdecydował się uderzyć na bramkę. Kapitalnie wykonany rzut wolny  - piłka odbija się jeszcze od poprzeczki od podłoża i wpada swobodnie do bramki z Marklowic - w 20 minucie mamy już 0:3.

Kilka niewymuszonych błędów przydarzyła się także i nam ale w tym dniu to My zdecydowanie przeważaliśmy. Zespół z Marklowic próbował nas zaskoczyć w 2 połowie - zdobył 2 bramki - ale to do Nas należało ostatnie słowo. Nasz kapitan w tym dniu był po prostu wszędzie, co było do uderzenia - strzelał w kierunku bramki i dołożył w tym spotkaniu jeszcze dwa trafienia na 2:4 i na 2:5.

Wszystkim zawodnikom gratuluję zaangażowania, pokazania charakteru i woli walki od początku do końca spotkania.